Tavanlarına renk katmak isteyenlerin tercihi : Tavan Panelleri

Dekorasyon’da yeni moda : Tavan Karosu
2 Kasım 2017

Tavanlarına renk katmak isteyenlerin tercihi : Tavan Panelleri

Tavan paneli modelleri ince bir dokuya sahip olmasına rağmen tavana uygulandığında zengin bir görünüm elde edilmesini sağlamakta böylelikle alanı daraltmadan ferah bir ortam yaratmaktadır. Evinin dekorasyonunu değiştirmek isteyen insanların özellikle kadınların bu paneller hakkında en büyük merakı temizliğinin kolay olup olmamasıdır.

Tavan paneli temizliği oldukça kolay olup nemli bir bez yardımı ile kolayca silinebilme özelliğine sahiptir. Sudan etkilenmez. Tozu kolay, kolay tutmayan bu panellerin toz alımı da evini de bulunan bir elektrik süpürgesinin fırça aparatı ile kolayca sağlanabilir.

Tavan karosu panelleri hakkında merak edilen bir diğer konu ise fiyatının neye göre hesaplandığıdır. Tavan paneli fiyatı seçilen model göz önüne alınarak metrekare üzerinden hesaplanmaktadır. Modellerin çok oluşu ve montajının kolay olması nedeni ile her bütçeye uygun panel bulunmaktadır.

Ofis, restoran, otel, mağaza ve daha birçok iş yerinin tava uygulamasında da tercih edilen bu paneller yapıldığı her alana zengin ve insanın içini açan bir etki yaratmakta gelen müşterinin burada daha fazla vakit geçirmesine yardımcı olmaktadır.

Sizde evinizde veya iş yerinizde bir yenilik yapmak istiyorsanız sadece tavan paneli uygulaması yaptırarak büyük farklılıklar elde edebilirsiniz.

Taş Duvar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir