TAVAN PANELİ; içinde bir fikir olan, özenerek hazırlanmış, farklı ve yaratıcı, doğa ile özdeşleşmiş ürünlere sahip bir “tasarım markası”dır. Sıradanlıktan hoşlanmayan, estetik kaygısı olan, popüler kültürden uzak ve sanatsever bir kitleye hitap eder.

Kuruluş

Tavan PaneliSanayi ® uzmanlaşmış alt yapısı ile 1993 yılında kurulmuş ve bu tarihten itibaren İnşaat Taahhüt Tadilat Restorasyon ve birçok alanda faaliyete başlamıştır
2000

Hedefler

Firma yöneticilerinde ki idealist yaklaşımın amacı; Branşa yönelik temel eğitimin yanı sıra, uygulama alanlarını genişleterek ileri hedeflerine bilgi, tecrübe ve birikimler ile daha verimli ve kararlı adımlarla ulaşmaktır.
2008

Üretim

Tavan Paneli Duvar Kaplama Panelleri günümüzün aşılması gereken sorunları arasında olan görüntü kirliliğine karşı teknolojinin ve inovasyonun gelişmesiyle ortaya çıkan ergonomikliği , gerçeğe en yakın taş dokusu ve görüntüsüne sahip olmasıyla, insanların duvarlarında görmek istedikleri doğal görüntüye sahip olmaları için üretilmektedir
2016

Günümüz…

%100 yerli sermaye ve tamamı Türkiye’de üretilen ürünlerini bugün Dünya’da 43 ülkede müşterileri ile buluşturmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Müşterilerinin taleplerine daha kısa sürede cevap verebilmek için anlık 20.000 metrekare stok’u ve yıllık 250.000 metrekare imalat kapasitesi ile sektördeki öncü firmalardan biridir.

Aklınıza takılan birşey mi var ?